Postet nga: parashikimi i motit

Moti Sot në Kosovë

Meteorologët, për sot parashohin mot kryesisht të kthjellët.

Moti Sot dhe Gjatë Vikendit

Gjykuar sipas ecurive sinoptike, sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me vranësira të pjesshme të cilat më të theksuara mund të jenë në orët mesditës.

Ky do të Jetë Moti në Javën e Parë të Vitit 2018

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, ...

Moti Sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Çfarë Moti do të Mbajë Sot

Instituti hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot pjesërisht i vranët dhe me intervale me diell.

Moti Sot Sipas Institutit Hidrometeorologjik

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët.

Ja Çfarë Moti do të Mbajë në 5 Ditët e Ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë pesë ditëve të ardhshme vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit  me presion të lartë atmosferik.

Sonte, Shi e Borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se vranësirat dhe reshjet e shiut dhe borës do ta karakterizojnë vendin gjatë kësaj periudhe.