Postet nga: parashikimi i motit

Moti Sot me Ngrica e Mjegull

Instituti hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik.

Moti Sot, me Shi e Borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.

Mot me Vranësira e Reshje

Pas disa ditësh me mot të butë, gjykuar sipas ecurive sinoptike, sot do të kemi mot me vranësira të cilat kohë pas kohe do të sjellin reshje shiu ...

Ky Është Parashikimi për Motin në 5 Ditët e Ardhshme

Gjatë pesë ditëve të ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Bora Zbardh Sot Shqipërinë

Sinoptikanët kanë parashikuar reshje bore duke nisur nga mbrëmja e kësaj të diele, ndërsa ditët kur do të ndjehet dimri i vërtetë do të ...

Sot Priten Reshje Bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik.

Sot më Ftohtë, Nesër Rënie e Borës

Meteorologët për sot parashohin mot me vranësira të pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në pjesën e parë të ditës.

Moti Sot dhe Gjatë Tërë Javës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë kësaj jave do të kemi mot me temperatura të ngrohta.