Postet nga: parashikimi i motit

Moti nesër e pasnesër, i vranët dhe me intervale me diell

Gjatë dy ditëve të ardhshme moti në Kosovë do të jetë i vranët dhe me intervale me diell.

Moti sot, i vranët e vende-vende me riga shiu

Gjatë ditës së sotme moti do jetë i vranët dhe me intervale me diell.

Të mërkurën e të enjten mot i ndryshueshëm

Të mërkurën dhe të enjten në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës do të intensifikohen duke ...

Moti sot, me diell e vranësira

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat do t’i takojnë shtresës së mesme ...

Moti për pesë ditët e ardhshme, ja kur priten reshje shiu

Instituti Hidrometorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara.

Moti sot në Kosovë me diell e temperature të larta

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës për sot parashikon mot me diell.

Parashikimi për 5 ditë, nga e marta mot i freskët

Dita e fundit e muajit gusht do të vijojë me kushte të ngjashme meteorologjike. Diell dhe vlera të larta të temperaturave maksimale do shënohen ditën e hëne, ...

Moti sot, me diell e me temperatura të larta

Gjatë ditës së sotme në Kosovë moti do të jetë kryesisht me diell.