Postet nga: parashikimi i motit

Moti për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometorologjik i Kosovës, sot informoi se gjatë dy ditëve të ardhshme do të vijojë situatë e ngjashme meteorologjike.

Moti në pesë ditët e ardhshme, ngritje e temperaturave

Masat e ngrohta të ajrit me origjinë nga Afrika do të jenë prezent mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për mot të nxehtë dhe me vapë kështu njoftoi ...

Moti sot, me diell e i nxehtë

Dita e diel do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Moti të mërkurën e të enjten, ndalen reshjet e shiut

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-15 gradë Celsius, ndërsa ...

Moti sot, i vranët, me shi e shkarkime rrufesh

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Moti sot, me vranësira, reshje shiu e shkarkime rrufesh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se situata meteorologjike do të vazhdojë të mbetet e paqëndrueshme në Kosovë.

Moti sot, vende-vende reshje lokale shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Moti në dy ditët e ardhshme (FOTO)

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.