Postet nga: para të padeklaruara

35 vjeçari nga Kosova kapet në Morinë me 23 mijë euro

Një 35 vjeçar, shtetas i Kosovës është arrestuar nga Policia e Shqipërisë pasi dyshohet se tentoi të fuste 23 mijë euro të padeklaruara përmes Pikës Kufitare në ...

30-vjeçari në Shqipëri kapet me mbi 15 mijë euro të padeklaruara

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka sekuestruar më shumë se 15 mijë euro nga një shtetas, i cili ishte pasagjer në një autobus që ishte duke dal nga Shqipëria ...

Iu gjetën në trup 33 mijë euro të padeklaruara, arrestohet 35-vjeçari në Portin e Durrësit

Një 35-vjeçar nga Kavaja është arrestuar për shkak se dyshohet se tentoi të fuste 33 mijë euro të padeklaruara në Portin e Durrësit.

I gjenden në çantë mbi 42 mijë euro të padeklaruara një 49-vjeçari në Rinas

Policia kufitare në Rinas gjatë kontrollit të detajuar të bagazhit të një 49-vjeçari nga Tirana ka gjetur dhe sekuestruar 42 mijë e 300 euro të cilat nuk i kishte deklaruar.

Kapet një serb me 30 mijë euro të padeklaruara në fshatin Bistricë të Leposaviqit

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka konfiskuar një shumë prej 30 mijë euro të padeklaruara, nga një shtetas i Serbisë, në fshatin Bistricë të Leposaviqit.

Ndalohet shtetasi rus në kufi, i gjenden 10 mijë dollarë e 2 mijë euro të padeklaruara

10 mijë dollarë e 2 mijë euro të padeklaruara janë gjetur tek një shtetas rus, i cili është ndaluar nga Policia e Kosovës në kufi gjatë ditës së djeshme.

Vlorë, sekuestrohen afër 219 mijë euro të padeklaruara në kufi

Policia e Shtetit ka sekuestuar në Vlorë 218.885 euro të padeklaruara në kufi dhe një sasi vere, e cila dyshohet të jetë e kontrabanduar.

Vërmicë, Dogana kap mbi 18 mijë euro të padeklaruara - FOTO

Dogana e Kosovës mëngjesin e sotëm në pikën kufitare në Vërmicë, tek një person ka kapur 18 mijë e 250 euro të padeklaruara.