Postet nga: ousmane dembele

Manchester United zhvillon ‘bisedime joformale’ me Barcelonën për Dembelen

Manchester United raportohet se kanë identifikuar anësorin francez të Barcelonës, Ousmane Dembele, si një alternativë, pasi blerja e Sancho nga Dortmund duket që po shkon drejt dështimit.

Dembele pranon transferimin në Juventus

Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele, pritet të largohet nga Camp Nou, në merkaton e verës.

Rivdaldo: Koha është që Barcelona ta shes Dembelen

Ousmane Dembele u transferua në verën e vitit 2017-të në Barcelonë nga Dortmundi për 125 milionë euro si zëvendësues i Neymarit.

Barcelona e gatshme ta shes Dembelen

Ousmane Dembele prej transferimit të tij në vitin 2017 në Barcelonë nga Bourssia Dortmundi, ka pasur probleme të mëdha me dëmtime të cilat nuk e kanë lënë ta ...

Barcelona merr lajm të keq nga Dembele, francezi do të jetë jashtë fushave për 6 muaj

Barcelona ka njoftuar se sulmuesi francez Ousmane Dembele, do të jetë jashtë fushave të blerta për gjashtë muaj.

Dembele: Ndaj Dortmundit do të jetë ndeshje speciale për mua

Barcelona dhe Dortmundi, do të takohen të mërkurën në “Camp Nou”, prej orës 20:45, në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Liverpool ofron 90 milionë funta për Dembelen

Liverpool është duke shikuar që ta përforcoj fazën e sulmit për sezonin e ri.

Messi dëshiron largimin e Dembeles nga Barcelona

Lionel Messi duket se ende po i bën rregullat te skuadra e Barcelonës.