Postet nga: organizim i lojerave te fatit

Përfitoi 60 mijë euro nga lojërat e fatit, Prokuroria e Gjakovës kërkon paraburgim për të dyshuarin

Prokuroria e Gjakovës ka kërkuar caktimin e paraburgimit ndaj një personi me iniciale F.M., pasi që dyshohet se ka organizuar lojëra të fatit në lokalin e ...

Gjilan, arrestohet një person për organizim të lojërave të fatit online

Një person është arrestuar gjatë ditës së djeshme në fshatin Përlepnicë të Gjilanit, nën dyshimin se ka organizuar lojëra të fatit online.

Bixhozi ilegal, arrestohen 30 persona

Janë raportuar pesë raste të organizimit të lojërave të fatit në 24-të orët e fundit në 3 qytete të ndryshme të Kosovës.

Dyshohet se organizonte lojëra të fatit, arrestohet i dyshuari në Uglarë të Gjilanit

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në fshatin Uglarë të Gjilanit, pasi që i njëjti dyshohet se në lokalin e tij ka lejuar dhe ...

Arrestohet i kërkuari për organizim të lojërave të fatit, krim të organizuar e shmangie tatimi

I kërkuari nga Prokuroria Speciale për krim të organizuar, organizim të lojërave të fatit e edhe për shmangie tatimi është arrestuar gjatë ditës së djeshme.

IPK kërkon suspendimin e 12 policëve të arrestuar në Karaçevë

Një zyrtar policor u arrestua nën dyshimet për ndihmë në kontrabandë dhe organizim të lojërave të fatit e 11 të tjerë u arrestuan për ndihmë në kontrabandë ...