Postet nga: ngacmimi

Ngacmimi seksual në punë: I paraportuar dhe i padënuar

Një arritje e madhe dhe një ëndërr e realizuar ishte për Marigonën (identiteti i vërtetë i të cilës është i njohur për redaksinë) dita ...

‘Pasqyrimi i sistemit të arsimit në Kosovë’

Përmes një videoje të shkurtër, nxënësit tregojnë se cilat janë kërkesat e tyre sa i përket sistemit të arsimit në Kosovë dhe cilat janë ...

Konfirmohet aktakuza për sulm seksual ndaj ish-ministrit Baliq

Gjykata e Pejës e ka konfirmuar aktakuzën për sulm seksual ndaj ish-ministrit Numan Baliq.

Policia është vënë në kërkim të të dyshuarit për ngacmim të grave në Prishtinë (VIDEO)

Policia e Kosovës është vënë në kërkim të një personi të dyshuar për ngacmim të grave dhe vajzave në kryeqytet.

67 vjeçari nga Ferizaj akuzohet se ngacmoi të miturën

Ramush Zeka nga Ferizaj, i akuzuar për ngacmim të një vajze të mitur, doli sot para gjykatës.

Ngacmohen motrat e nderit në Graçanicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se përfaqësuesi i manastirit të Graçanicës është ankuar se po ngacmohen motrat e nderit në oborrin e manastiri.

Skandal i ri: Asistenti i Fakultetit të Mjekësisë largohet nga puna, dyshohet se ngacmoi studenten

Këshilli i Fakultetit të Mjekësisë në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”, gjatë mbledhjes së djeshme (08.02.2019- e premte) kanë vendosur që t’ia ndërpres kontratën ...

Arrestohet për ngacmim në rrjete sociale

Një burrë nga Hajvalia e Prishtinës është arrestuar nën dyshimet se ka ngacmuar një grua në rrjetet sociale.