Postet nga: ngacmim

Pejë - Polici i arrestuar dyshohet se shantazhoi një grua me publikimin e një videjo intime

Polici i arrestuar nga Inspektoratit Policor të Kosovës është ndaluar për 48 orë për tre vepra penale.

Arrestohet dhe suspendohet polici i dyshuar për shantazh, kanosje e ngacmim

Hetuesit e Inspektoratit Policor të Kosovës kanë arrestuar një zyrtar policor të dyshuar për tre vepra penale.

Reja kërkon dënimin maksimal të vjehrrit, i akuzuar për ngacmim

Reja kërkon dënimin maksimal të vjehrrit, i akuzuar për ngacmim

Në Gjykatën e Prishtinës, dega në Lipjan, ka përfunduar gjykimi ndaj të akuzuarit për ngacmimin e bashkëshortes së  djalit.

Prokuroria po heton babain e dyshuar për ngacmim seksual të vajzës

Një rast i ngacmimit seksual është raportuar në Mitrovicë më 24 gusht. KALLXO.com merr vesh se i dyshuari për ngacmim është babai i viktimës.

Malishevë, gruaja shantazhohet me publikim të fotografive

Një burrë nga Malisheva është arrestuar  nën dyshimet për shtrëngim dhe ngacmim seksual.

Arrestohet në Fushë Kosovë një person për ngacmim të viktimës

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar mbrëmë një person të dyshuar në Fushë Kosovë nën dyshimet për ngacmim.

Arrestohet në Lipjan i dyshuari pasi ngacmoi ish- gruan e tij

Një rast i ngacmimit është raportuar të ketë ndodhur mbrëmë në Lipjan.

Gjilanasi pranon në gjykatë se i kërkoi një gruaje 1,650 euro duke e kërcënuar

Bashkim Ismajli, i akuzuar se ka bartur armë pa leje dhe se ka ngacmuar një person, është sjellë para gjykatësit në Gjilan për t’u përballur me ...