Postet nga: ngacmim

Arrestohet një burrë në Gjakovë, dyshohet për kanosje dhe ngacmim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se për shkak të një mosmarrëveshje e ka kanosur një person tjetër.

E përcillte dhe insistonte të bisedonte me një grua, arrestohet i dyshuari në Prizren

Një burrë nga Prizreni është arrestuar nën dyshimin se ka kryer veprën penale “Ngacmim”.

I dyshuari në gjendje të dehur ngacmon një vajzë të mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është ngacmuar në mbrëmjen e 20 nëntorit të këtij viti në Prizren nga një burrë i dyshuar.

E përcolli dhe e fotografonte vazhdimisht policin, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

Një person është arrestuar nën dyshimin se ka përcjell dhe fotografoi një zyrtar policor.

E përcolli dhe tentoi të dalë në kafe me ish-të dashurën, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Prishtinë, i cili dyshohet se ka ngacmuar ish-të dashurën e tij.

Ngacmohet një e mitur në Gjakovë, rasti po hetohet nga Prokuroria

Në mesditën e ditës së djeshme, një e mitur është ngacmuar nga një person i moshës madhore në Gjakovë.

Gruaja raporton në polici se ish-bashkëshorti ka hapur një llogari në emër të saj dhe ka publikuar fotografi

Një grua në Skenderaj ka raportuar në Policinë e Kosovës se ish-bashkëshorti i saj ka hapur një llogari në emrin e saj.

Gjakovë, arrestohet një person për ngacmim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuat një person dje gjatë ditës në Gjakovë.