Postet nga: Neymar

Neymar sërish heroi i Parisit, shënon gol në fund të ndeshjes (VIDEO)

Paris Saint – Germain, ka arritur ta mposht Lyonin, në fundin e takimit falë golit të Neymarit.

CAS ia zvogëlon dënimin Neymarit

Sulmuesi brazilian i PSG-së, Neymar, ka marrë lajme të mirë nga Gjykata e Arbitrazhit  Sportiv (CAS).

Leonardo: Neymar ka bërë gabime, situata është e komplikuar

Drejtori sportiv i PSG-s, Leonardo, në një intervistë për “RMC Sport” në Francë, ka folur për çështjen e Neymarit,  i cili e dëshironte largimin nga francezët ...

Neymar rikthehet të luaj dhe ia sjellë fitoren Parisit (Video)

Paris Saint Germain, ka shënuar një fitore mjaft të vështirë ndaj Strasbourgit, në minutën e fundit të takimit.

Neymar, merr fund telenovela rreth transferimit të tij te Barcelona

Sulmuesi brazilian, Neymar, ka hequr dorë nga transferimi apo kthimi në FC Barcelona dhe këtë vendim ia ka bërë me dije rrethit të tij.

Sky Sport Italia: Marrëveshja është arritur, Neymar në Barcelonë

Sky Sport Italia e ka lëshuar ‘bombën’ e merkatos së transferimeve në futboll.

Barcelona po e bën planin final për transferimin e Neymarit

Drejtuesit e Barcelonës të hënën kanë mbajtur një takim urgjent për të diskutuar prë transferimin e mundshëm të Neymarit në “Camp Nou” nga Parisi.

PSG e dëshiron portierin Courtois në marrëveshjen për Neymarin

Real Madrid është duke tentuar që të transferojë Neymarin para mbylljes së afatit kalimtar të verës.