Postet nga: ndrec dodaj

Inspektori i ATK-së i akuzuar se mori ryshfet para e karrige, deklarohet rreth fajësisë

Në rastin e Driton Fetahu ish-inspektor i ATK-së, e Bledar Hasku kontabilist, të akuzuar për vepra që ndërlidhen me korrupsion, sot para gjykatësit Nikollë Komani ata u ...

Gjakovë, prokurori kërkon shtyrjen e seancës për përmirësim të aktakuzës

Driton Fetahu ish-inspektor i ATK-së dhe Bledar Haskaj kontabilist, dolën sot para gjykatësit Nikollë Komani, për t`u deklaruar rreth aktakuzës së Prokurorisë.

Udhëtimi i prokurorit për në Amerikë shtyn gjykimin ndaj Pal Lekajt për subvencionet e komunës

Gjykimi ndaj ish-kryetarit të komunës së Gjakovës, Pal Lekaj, për subvencionet e shpërndara në Gjakovë, pas tre muajsh nga mbajtja e seancës së fundit, ishte ...

24 vjet e gjysmë burg për Pjetër Ndrecajn, pala e dëmtuar paralajmëron ankesë ndaj lartësisë së dënimit

Gjykata e Gjakovës sot e dënoi Pjetër Ndrecajn me 24 vjet e gjysmë burg për vrasjen e gruas dhe vajzës së tij. Ndaj këtij vendimi, ...

Lëshimet e Gjykatës së Gjakovës në shpalljen e vendimit për Pjetër Ndrecajn

Pjetër Ndrecaj, i akuzuar për vrasjen e gruas, Valbona Ndrecaj dhe vajzës së tij, Klara Ndrecaj, doli sot para Gjykatës së Gjakovës, ku për ...

Rrjeti i Grave reagon për uljen e dënimit ndaj Pjetër Ndrecajt

Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) ka reaguar për uljen e dënimit ndaj Pjetër Ndrecaj, i cili në mbrëmjen e shtatë gushtit të 2018-tës, ...

Ish-ministrja e Drejtësisë e quan skandaloz uljen e dënimit për Pjetër Ndrecajn

Ish-Ministrja e Drejtësisë dhe ish-deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, ka deklaruar se është e shokuar me uljen e dënimit për Pjetër Ndrecajt, për vrasjen ...

(VIDEO) Pjetër Ndrecaj i qetë kur i shqiptohet dënimi për vrasjen e gruas dhe vajzës

Me shumë qetësi Pjetër Ndrecaj i ka zgjatur para gardianit duart për tu prangosur pak minuta pasi ka marrë njoftimin se do qëndroj në burg pë...