Postet nga: naser ramadani

Zemaj: Jemi duke e ngritur nivelin e komunikimit me Bujanovcin

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj dhe Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike sot kanë vizituar Bujanovcin.

Masat e reja kundër COVID-19 të propozuara nga IKSHP

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramdani në një intervistë mbrëmë në T7 ka thënë se institucioni që ai drejton ka rekomanduar masa ...

Rrefimi i qytetarit i cili u infektua me Covid-19 për të dytën herë

Petrit Pjetër Bylykbashi, i cili para tre muajve ishte i infektuar me virusin Covid- 19 ka bërë të ditur se virusi i është rikthyer.

Ramadani: Instituti e përcjell situatën epidemiologjike në tërë Kosovën

Naser Ramadani, Drejtor i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, i pyetur lidhur me testimin e qytetarëve të veriut, tha se Instituti e përcjell situatën epidemiologjike ...

Ramadani: Do të testohen deputetët dhe gjithë qytetarët me shenja të COVID-19

Naser Ramadani, Drejtor i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, tha se të gjithë qytetarët të cilët kanë nevojë të testohen, do të testohen.

FOTO: Hoti e Zemaj pa maska në konferencë për media

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, dhe ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, janë paraqitur pa maska në konferencën e sotme për media.

Në pritje për testim për COVID-19

L.R. nga Prishtina (emër i njohur për redaksinë) është rasti i parë i kontaktit të personit me sëmundjen Covid-19, por që nuk ka arritur të testohet  ...

Ministri Zemaj dhe drejtori i IKShPK-së vizituan Spitalin e Gjakovës

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj dhe drejtori IKSHPK-së, Naser Ramadani, vizituan sot Spitalin e Përgjithshëm "Isa Grezda" të Gjakovës.