Postet nga: Naim Murseli

Vajza e Diana Kastratit për vrasjet e grave: Kur më është vra mami, unë kam humbur edhe babin

“Unë nuk isha rrit njëjtë sikur mos të m’u kish vra mami. Kur më është vra mami, unë kam humb edhe babin, edhe familjen e mamit edhe familjen ...

Kryeprokurori i Prishtinës: Kemi bashkëpunim me autoritetet suedeze për të zbardhur vrasjen e Liridona Ademajt 

Ndonëse nuk tregoi nëse dihet ende se cili është motivi i vrasjes së Liridona Ademajt, kryeprokurori i ri i Prishtinës, Zejnullah Gashi tha se për zbardhjen ...

Vrasja e Liridona Ademajt, tre të pandehurve u vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj të tjerë

Të dyshuarve për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt, bashkëshortit të saj, Naim Murseli, si dhe Kushtrim Kokallës dhe Granit Plavës u është vazhduar masa e ...

Naim Murseli përfundon intervistimin në prokurori, detaje nga deklarata e tij

Naim Murseli, i dyshuari për bashkëkryerje në vrasjen e gruas së tij, Liridona Ademajt më 29 nëntorit të vitit të kaluar, ka përfunduar intervistimin të enjten në ...

Naimi Murseli shkon në prokurori, pritet të vazhdojë intervistimi i tij

Prokuroria Themelore e Prishtinës sot pritet të vazhdojë me intervistimin e të dyshuarit Naim Murselit lidhur me rastin e vrasjes së Liridona Ademaj.

Intervistimi i të dyshuarve për vrasjen e Liridona Ademajt, reagon vëllai i saj

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt, ka shkruar se këtë javë prokurorja e rastit së bashku me hetuesit kanë intervistuar të dyshuarit për vrasjen e motrës ...

Vrasja e Liridona Ademajt, Naim Murseli intervistohet nga Prokuroria

Sot para Prokurorisë së Prishtinës, në Departamentin për Krime të Rënda, në cilësinë e të pandehurit për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt është dë...

Familja e Liridona Ademajt kërkon takim urgjent me Prokurorinë, dëshiron të informohet rreth rastit

Vëllai i Liridona Ademajt, Leonard Ademaj, ka njoftuar se i janë drejtuar Prokurorisë së Shtetit dhe Prokurorisë Themelore në Prishtinë për takim urgjent.