Postet nga: naim bazaj

Naim Bazaj pengon ekipin e KALLXO.com gjatë raportimit

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Naim Bazaj gjatë ditës së sotme ka penguar deri sa ishin në kryerje të detyrës, ekipin e KALLXO.com.

Atmosfera e zgjedhjeve, Ramush Haradinaj mbledh votat e Bazajve

Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj gjatë ditës së sotme ka qëndruar në konakun e familjes Bazaj, me ç’rast edhe i ka uruar mirëseardhje në ...

Naim Bazaj largohet nga PDK, kthehet sërish në AAK

Pasi dështoi të bëhet i pari i PDK-së në Drenas, Naim Bazaj do të rikthehet në pjesë e të cilës ka qenë dikur.

Ramiz Lladrovci padit përsëri Xhavit Drenorin

Kryetari i Komunës së Drenas, Ramiz Lladrovci ka njoftuar së sot ka deponuar padi të re kundër Xhavit Drenorit për ‘shpifje’.

Ramiz Lladrovci padit ish-partiakun, Naim Bazajn

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se ka paditur ish-partiakun e tij nga PDK, Naim Bazajn.

Bazaj e akuzon Lladrovcin për keqpërdorim të fondit 'Vendlindja thërret', ai paralajmëron padi

Naim Bazaj, i cili deri dje po synonte kreun e degës së PDK-së në Drenas, sot e quan parti të dështuar dhe e ka paralajmëruar dorëheqjen ...

Bazaj i vendosur: Nuk kthehem në PDK

Naim Bazaj, pasi që u mposht në garën për të parin e degës së Partisë Demokratike të Kosovës(PDK) në Drenas nga kryeshefi i Postës ...

Naim Bazaj paralajmëron largimin nga PDK-ja, thotë se Veseli e ka shkatërruar partinë

Kandidati për kryetar të degës së PDK-së në Drenas, Naim Bazaj pasi u mposht nga kryeshefi i Postës së Kosovës, Sejdi Hoxha, ka paralajmëruar largimin ...