Postet nga: Mytaher haskuka

Mytaher Haskuka: Unë nuk kam besim në sektorin e drejtësisë

Kandidati i i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka është përgjigjur në pyetjet e shkurtra të Jeta Xharrës.

Zafir Berisha - Mytaher Haskukës: Po rrejsh, ke punësu familjare

Kandidatja për asambliste nga radhët e NISMA-s, Lirije Bytyqi, në Debat Përnime tha se Mytaher Haskuka e ka trefishuar korrupsionin e nepotizimin.

Haskuka: Jemi duke punuar në kampanjën e vaksinimit anti-COVID-19

Mytaher Haskuka, kandidat nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Prizrenit, ka deklaruar komuna aktualisht është duke punuar në një kampanjë pë...

Këto janë 10 festivalet e kulturës dhe artit që do të organizohen këtë verë në Prizren

10 festivale të kulturës dhe artit pritet të mbahen në qytetin e Prizrenit gjatë kësaj sezone.

Muzeu i përuruar me gabime drejtshkrimore, Komunës së Prizrenit i kushtoi mbi 67 mijë euro

Muzeu i Dëshmorëve, që u përurua me gabime drejtshkrimore gjatë vikendit në fshatin Landovicë të Komunës së Prizrenit, kësaj të fundit i ka kushtuar 67 mijë ...

Haskuka tregon se dje gjatë ditës janë përmirësuar gabimet drejtshkrimore në emërtimin e "Muzeut të Dëshmorëve"

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka njoftuar se gabimet drejtshkrimore në emërtimin e "Muzeut të Dëshmorëve", i cili është përuruar dje në Landovicë, ...

Skandali i Mytaher Haskukës, përmirëson me fotoshop në foto gabimet drejtshkrimore te emri i Muzeut

Gjatë ditës së djeshme, KALLXO.com ka raportuar për gabimin drejtshkrimor te mbishkrimi në hyrje të Muzeut të Dëshmorëve në fshatin Landovicë, i cili u pë...

Gabim kardinal, Muzeu i Dëshmorëve në Prizren përurohet me gabim serioz drejtshkrimor

Komuna e Prizrenit ka përuruar sot Muzeun e Dëshmorëve në fshatin Landovicë. Porse, ajo që bie në sy, është se Komuna e Prizrenit, ka bërë një ...