Postet nga: muharrem fejza

Gjendet i vdekur një 46-vjeçar në një lokal në rrugën ‘Muharrem Fejza’

Një person është gjetur pa shenja jete në një lokal në rrugën “Muharrem Fejza” në Komunën e Prishtinës.

Arrestohet një burrë në rrugën Muharrem Fejza për sulm fizik nga policëve

Një burrë është arrestuar dje në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë pasi i njëjti kishte sulmuar zyrtarët policorë.

Trafiku Urban: Nga 25 qershori rikthehet qarkullimi i autobusëve të linjës nr. 3 në rrugën “Muharrem Fejza”

Ndërmarrja komunale "Trafiku Urban" ka njoftuar se nga data 25 qershor do të rikthehet qarkullimi i autobusëve të linjës 3 në drejtim të rrugës “Muharrem Fejza” në lagjen "...

Shtresa finale e asfaltit, 'Muharrem Fejza' mbyllet për qarkullim

Nesër dhe pasnesër në datat 20 dhe 21 maj, rruga “Muharrem Fejza” dhe rrugët lidhëse të saj në Prishtinë, do të mbyllen për qarkullim, për shkak ...

Një segment i rrugës 'Muharrem Fejza' mbyllet për qarkullim nga data 16-19 prill për disa orë brenda ditës

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se një segment i rrugës prej kryqëzimit të “Muharrem Fejza” me rrugët “Venet Bajrami” dhe “Lotë Vaku” deri të kryqëzimi ...

Fillon asfaltimi i rrugës 'Muharrem Fejza' në kryeqytet

Më datë 8 dhe 9 prill rruga e shumëpërfolur në kryeqytet “Muharrem Fejza” po qëndron e mbyllur.

VIDEO - Historike: Nis asfaltimi i rrugës 'Muharrem Fejza'

Nga 27 prilli i këtij viti rruga “Muharrem Fejza” në kryeqytet është e bllokuar për shkak të punimeve për rikonstruktim.

Pluhuri, balta, ujërat e zeza e gropat në rrugën "Muharrem Fejza", banorët bllokojnë rrugën

Dhjetëra banorë të lagjes “Mati 1” kanë protestuar për shkak të kohëzgjatjes së punimeve në rregullimin e rrugës “Muharrem Fejza”, e cila, sipas tyre, po u shkakton ...