Postet nga: moti në shqipëri

Moti në Shqipëri

Orët e para të ditës së sotme në Shqipëri dominohen nga kthjellime dhe alternime të shpeshta vranësirash në të gjithë Shqipërinë.

Moti në Shqipëri, shi dhe borë edhe në bregdet

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranë...

Moti në Shqipëri

Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me vranësira të dendura e intervale me diell kryesisht në bregdet e perëndim të vendit.

Mot i ndryshueshëm në bregdetin shqiptar

Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me vranësira të dendura dhe më pas gradualisht me kthjellime.

Moti në Shqipëri

Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare.

E mërkura, dita më e nxehtë në Shqipëri

E mërkura pritet të jetë dita më e nxehtë në Shqipëri.

Parashikimi i motit për Shqipëri

Moti për diten e sotme në Shqipëri parashikohet me kthjellime dhe zhvillim vranësirash në mesditë në zonat malore, dhe era do të fryjë me drejtim verlindje -veriperendim, ...

Moti në bregdetin shqiptar

Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet kryesisht me vranësira. Sipas shërbimit meteorologjik, reshjet e shiut do të jenë të herë pas hershme, lokalisht ...