Postet nga: moti në Kosovë

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat vazhdojnë edhe sot të mbeten të ulëta.

Moti në javën e fundit të dimrit, ngriten temperaturat

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHMK) ka parashikuar që java e fundit e dimrit do të vijojë me kushte më të qëndrueshme atmosferike.

Moti në Kosovë në dy ditët e ardhshme, vendet ku priten reshje bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se dita e nesërme do të karakterizohet me mot të vranët dhe me intervale me diell.

Moti në Kosovë në ditën e fundit të shkurtit dhe në ditët e para të marsit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se kjo javë fillon me mot kryesisht të vranët dhe me reshje të herëpashershme të borës.

Moti nesër në Kosovë

Mot kryesisht i vranët dhe me intervale të shkurta me diell pritet të mbajë nesër në Kosovë.

Moti në Kosovë të enjten dhe të premten

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur së në dy ditët e ardhshme vendi ynë pas reshjeve të shiut dhe borës do të jetë në...

Moti sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbizotërojë mot kryesisht me diell.

Moti për të premten dhe të shtunën

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur së në dy ditët e ardhshme të kësaj jave do të mbajë mot me diell dhe vranësira ...