Postet nga: Mitrovicë

Ndalohet kontrabandimi i 56 deleve në Zveçan

Policia e Kufitare ka ndaluar kontrabandimin e 56 deleve në fshatin Rudar të Zveçanit

Mitrovicë, një person hedh granatën në rrugë

Policia e Kosovës njofton se në Mitrovicë një person ka hedhur një mjet shpërthyes - granatë dore në rrugë. Por e njëjta raportohet se nuk ka shpë...

Arrestohet burri nga Mitrovica, dyshohet se dhunoi një të mitur

Një burrë është arrestuar nën dyshimin se më datën 29 maj kishte dhunuar një të mitur në një motel në Mitrovicë.

Iu vodhën 1 mijë euro nga llogaria bankare qytetarit nga Mitrovica

Një burrë është ankuar tek organet e rendit se i janë vjedhur 1000 euro nga llogaria bankare në Mitrovicë.

Funksionalizohet stomatologjia për fëmijë në QKMF-në e Mitrovicës

Dje në sektorin e Shëndetit Oral të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Mitrovicë është aktivizuar Shërbimi i Stomatologjisë së Fëmijëve.

Burri rrah gruan në Mitrovicë, arrestohet

Një burrë ka rrahur gruan e tij në Mitrovicë.

Pamje nga vendi i ngjajres - I vrari bashkë me djalin e tij është avokati Millan Bigoviq

Avokati Millan Bigoviq dhe djali i tij kanë mbetur të vrarë mëngjesin e sotëm në Mitrovicën Veriore.

Vriten babë e bir, i dyshuar djali tjetër

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm në një familjen në veri të Mitrovicës. Viktimat janë babë e birë, ...