Postet nga: Mitrovicë e Jugut

Përmbaruesi nuk lejon komunën e Mitrovicës së Jugut t’i digjitalizojë pronat

Paratë e destinuara për blerjen e pajisjes, softuer për digjitalizimin e pronave në Komunën Mitrovicë e Jugut, ua mori përmbaruesi.

Arrestohet një i dyshuar, u kap me drogë

Policia e Kosovës në Mitrovicë të Jugut mbrëmë ka arrestuar një burrë i cili dyshohet se posedonte substancë të dyshuar narkotike.

Policia sërish kryen kontrolla në shkollat e Mitrovicës dhe Vushtrrisë, sekuestron thika dhe drogë

Policia e Kosovës ka vazhduar dje dhe sot kontrollet në shkollat e mesme e fillore në Mitrovicë dhe Vushtrri.

Rrahje masive mes 30 personave në Mitrovicë të Veriut

Një rrahje masive ku dyshohet se kanë qenë rreth 30 persona prezent ka ndodhur në Mitrovicë të Veriut, ku një person ka pësuar lëndime.

Policia konfiskoi para të falsifikuara

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të falsifikim të parave në 24 orët e fundit në Kosovë.

Vrasja e 26 vjeçarit në Mitrovicë, Bahtiri thotë se është nisur për në Kosovë

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri ka bërë të ditur se është nisur për në Kosovë, pas vrasjes së 26 vjeçarit mbrëmë ...

Policia në Mitrovicë shton kontrollet për personat në vetizolim

Zyrtarët policorë të Drejtorisë Rajonale në Mitrovicën e Jugut, kanë shtuar kontrollet ndaj personave me masa vetzolimi, në kuadër të zbatimit dhe implementimit të masave kundër ...

Policia kërkon bashkëpunim për gjetjen e katër personave të dyshuar vrasje - FOTO

Drejtoria Rajonale e Policisë në Mitrovicë të Jugut përmes një komunikate ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët për gjetjen e disa personave.