Postet nga: Miralem Pjanic

PSG nis kontaktet me Pjanicin

Paris Saint- Germain, ka nisur kontaktet me Miralem Pjanicin, për një transferim të tij gjatë verës në Ligue 1.

Juventus ia bën të qartë Barcelonës: Ose shkëmbimi Pjanic-Arthur, ose s'ka marrëveshje

Juventus dhe Barcelona janë në bisedime për shkëmbimin e lojtarëve në merkaton e verës.

Juventus dhe Chelsea shkëmbejnë lojtarët

Merkato verore në futboll pritet të jetë më ndryshe për shkak të krizës së krijuar nga pandemia e coronavirusit.

Miralem Pjanic po kërkohet nga Barcelona, Parisi dhe Chelsea

Miralem Pjanic do të largohet nga Juventusi më të përfunduar ky sezon.

Miralem Pjanic pranon t’i bashkohet Barcelonës

Miralem Pjanic pritet të bëhet me skuadër të re në afatin kalimtar të verës.

Miralem Pjanic ëndërron transferimin te Barcelona

Ëndrra e mesfushorit të Juventusit, Miralem Pjanic është që të bashkohet me Barcelonën dhe kjo është mundësia e tij e katërt dhe e fundit për t’...

PSG refuzon shkëmbimin Verratti – Pjanic

Paris Saint-Germain, ka shprehur interesim për mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic, që ta transferoj në Francë gjatë afatit kalimtar të verës.

PSG dëshiron transferimin e Pjanicit dhe Koulibalyt

Paris Saint Germain, është duke i monitoruar situatën e mesfushorit të Juventusit, Miralem Pjanic dhe qendërmbrojtësit të Napolit, Kalidou Koulibaly.