Postet nga: milot rashica

Formacionet zyrtare: Werder- Monchengladbach, starton Rashica (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Werder Bremen – Borussia Monchengladbach, e cila luhet në kuadër të xhiros së 28-të në Bundesligë prej orës 20:30.

Formacionet zyrtare: Freiburg- Werder, starton Rashica (FOTO)

Janë publikuar formacionet startuese për ndeshjen Freiburg- Ëerder Bremen, ndeshje e vlefshme për xhiron e 27-të në Bundesligë.

Katër klube në Premierligë po e vëzhgojnë Rashicën

Milot Rashica ka qenë njëri prej lojtarëve më të përfolur në mediat europiane sa i përket të ardhmes së tij.

RB Leipzigu thotë se nuk ka arritur marrëveshje për transferimin e Rashicës

Gjatë ditës së sotme, gazeta gjermane “Bild”, ka raportuar se RB Leipzigu kishte arritur marrëveshje me Rashicën për tranasferimin e tij i cili do t’i ...

Rashica zëvendësues i Sanes në Manchester City

Milot Rashica në sezonin e ri pritet të ndërroj ambient, falë formës së tij të lartë të treguar në këtë sezon me skuadrën gjermane Werder Bremen.

Rashica: Vendi i parë me Kosovën në Ligën e Kombeve momenti më i bukur

Milot Rashica është në qendër të vëmendjes, edhe pse futbolli ka ndalur. Sulmuesi anësor kërkohet nga klubet të Bundesliga dhe në Premier League. Më ketë pjesë ...

Leipzigu futet në garë për Rashicën

Milot Rashica tërheq çdo klub në Gjermani, por sigurisht që vetëm klubet e mëdha i kanë mundësitë për ta blerë atë. Djaloshi nga Vushtrria ka ...

Rashica zëvendësues i Sanchos në Dortmund

Shtohet numri i skuadrave që kërkojnë të transferojnë Milot Rashicën. Pas interesimit të Arsenalit për të siguruar shërbimet e “yllit” të përfaqësues së Kosovë...