Postet nga: Milloshevë

Milloshevë, përleshje fizike mes disa personave, lëndohen dy të mitur

Sot rreth orës 11:00 ka ndodhur një përleshje fizike në Milloshevë, më saktësisht në rrugën Prishtinë-Mitrovicë (te nënkalimi).

Zjarr nga djegia e mbeturinave në Milloshevë (FOTO)

Një qytetar i ka dërguar disa fotografi në adresë të KALLXO.com në të cilat shihet një flakë e madhe pranë rrugës.

Policia jep detaje rreth aksidentit në të cilin u godit këmbësorja

Policia jep detaje rreth aksidentit në të cilin u godit këmbësorja

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja rreth aksidentit që ka ndodhur dje rreth orës 03:40 në Milloshevë, i cili po konsiderohet si vrasje në tentativeë.

Dyshime për vrasje në tentativë për këmbësoren e aksidetuar në Milloshevë

Një këmbësore ka pësuar lëndime mëngjesin e sotëm pas goditjes nga një veturë në rrugë Magjistrale Prishtinë- Mitrovicë, saktësishtë në fshatin Milloshevë.

Arrestohet për vjedhjen e mikrofonave në xhami

Një vjedhje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur katër ditë më parë xhaminë e fshatit Milloshevë në Obiliq.

Millosheva bëhet me shtëpi të shëndetit - FOTO

Në fshatin Milloshevë të komunës së Obiliqit sot u përurua Qendra e Mjekësisë Familjare, donacion nga Kuvajti në bashkëfinancim me Komunën e Obiliqit si dhe ...

Objekt i Qendrës së Mjekësisë Familjare në Milloshevë

Kryetari i Komunës së Obliqit ka vënë gurthemelin e një objekti të Qendrës së Mjekësisë Familjare në fshatin Milloshevë.

Rrahje mes Katër Personash

Tre nga katër personat e përfshirë në një rrahje në Milloshevë të Obiliqit janë arrestuar dhe njëri prej tyre është dërguar në mbajtje e dy të ...