Postet nga: marihuanë

Konfiskohen 50 Kilogramë Marihuanë

Në një operacion kontrolli në Lluzhan të Podujevës, Policia ka konfiskuar dje 50 kilogramë  substancë e dyshuar narkotike.

Konfiskohen mbi 33 Kg Marihuanë

Policia e Kosovës njofton se në dy raste të ndara ka gjetur dhe konfiskuar një sasi të konsiderueshme narkotikësh që dyshohet të jetë marihuanë.

Arrestohet Shtetasi i Shqipërisë, Kapet me 40 Kg Drogë

Një person me inicialet A.M., shtetas i Shqipërisë, është arrestuar nga Policia Kufitare në Vermicë pasi që i janë gjetur rreth 40 kilogramë marihuanaë, e cila mendohet se ishte ...

Policia Konfiskon 35 Kilogramë Marijuanë

Policia ka arritur që të konfiskojë 35 kilogramë marijuanë dhe ka arrestuar një 26 vjeçar të dyshuar për blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje të paautorizuar të substancave narkotike.

Paraburgim Shtetasit të Shqipërisë i Kapur me Narkotikë

Gjykata Themelore e Prizrenit e ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë, duke i caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit D.Gj. nga fshati Reç i ...

Paraburgim Policit, u Kap me 5 Kg Marihuanë

Paraburgim Policit, u Kap me 5 Kg Marihuanë

Tridhjetë ditë paraburgim i janë caktuar policit me inicialet G.D., i cili dyshohet për posedim dhe shpërndarje të paautorizuar të narkotikëve.

Arrestime për Marihuanë

Komunikata e policisë në Gjakovë shpjegon se si nisi aksioni gjatë të cilit u zbulua marihuana.

Arrestohet Serbi, i Gjenden mbi 13 Kilogramë Drogë

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një shtetas të Serbisë në veturën e të cilit dje gjatë një kontrolli ka gjetur dhe konfiskuar mbi 13 kilogramë drogë të tipit ...