Postet nga: marigona osmani

Djali i dajës se Dardan Krivaçes jep dëshmi para gjykatës

Endrit Puka, djali i dajës së Dardan Krivaçes, doli sot para gjykatës për të dhënë versionin e tij lidhur me ngjarjen tragjike.

Nis gjykimi i Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut për vrasjen e Marigona Osmanit, dëshmojnë prindërit e 18-vjeçares

Në Gjykatën e Ferizajt ka nisur zyrtarisht gjykimi i Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut, të cilët po akuzohen për vrasjen mizore të 18-vjeçares, Marigona ...

Vrasja e Marigona Osmanit, Dardan Krivaça e Arbër Sejdiu nesër para gjyqit

 

Caktohet seanca e radhës  ndaj të akuzuarve për vrasjen e Marigona Osmanit

 

Vrasja e Marigona Osmanit, konfirmohet aktakuza ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut

Gjykata e Ferizajt ka konfirmuar aktakuzën ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të akuzuar për vrasjen e Marigona Osmanit.

Vrasja mizore e Marigona Osmanit, i akuzuari Dardan Krivaça kërkon hedhjen e aktakuzës

Edhe Dardan Krivaça përmes mbrojtësit të tij ka kundërshtuar provat dhe aktakuzën në rastin në të cilin po akzuohet për vrasje mizore ndaj Marigona ...

Vrasja mizore e Marigona Osmanit, avokati i Arbër Sejdiut kërkon hedhjen e aktakuzës

Avokati i Arbër Sejdiut, i akuzuar në rastin e vrasjes së Marigona Osmanit, ka kërkuar hedhjen e aktakuzës dhe kundërshtimin e provave të paraqitura në aktakuzë.

Krivaça nën lot para gjykatësit – ‘S’po mundem kurrgjë me kuptu’

Seanca fillestare ndaj Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiu, të akuzuar për vrasjen e Marigona Osmanit është mbajtur në Gjykatën Themelore të Ferizajt.