Postet nga: Marcelo

Monaco dëshiron transferimin e Marcelos

Mbrojtësi i krahut të majtë, Marcelo pritet të largohet nga Real Madridi në merkaton e verës.

Marcelo: Humbja ndaj Mallorcas dhemb, pasi luajtëm mirë

Real Madrid mbrëmë u befasua nga Mallorca, duke u mposhtur me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së nëntë në La Liga.

Zidane dëshiron ta mbajë Marcelon në Real Madrid

Zinedine Zidane u zyrtarizua të hënën si trajner i Real Madridit, pasi francezi i la spanjollët në majin e vitit 2018-të.

Juventus sërish 'peshkon' në Real Madrid

Prej transferimit të Cristiano Ronaldos në Juventus, skuadra italiane ka shfaqur interesim edhe për transferimin e Marcelos.

Navas dhe Marcelo do të largohen nga Reali në fund të sezonit

Keylor Navas dhe Marcelo, duket se po e kalojnë sezonin e fundit në Real Madrid.

Marcelo dëshiron të bashkohet me Ronaldon në Juventus

Mbrojtësi i krahut të majtë Marcelo, nuk është duke kaluar ditë të mira në Real Madrid, prej largimit të Cristiano Ronaldos.

Reali e gjen zëvendësuesin e Marcelos (Foto)

Real Madrid është duke menduar për zëvendësuesin e Marcelos, për krahun e majtë të mbrojtjes.

Marcelo dëshiron transferimin në Juventus, e ndjen veten ‘bianconer’

Sot dita e hënë për klubin e Juventusit dhe Real Madridit, ka qenë e nxehtë. Krejt kjo pasi gazeta e njohur italiane “TuttoSport”, ka dal me një artikull ...