Postet nga: Manchester United

Manchester United fiton me lehtësi ndaj Partizanit (VIDEO)

Manchester United ka shënuar fitore të lehtë ndaj Partizanit të Beogradit, me rezultat 3-0, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Manchester United kalon në epërsi ndaj Partizanit (VIDEO)

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Partizanit të Beogradit, me golin e Greenwood në minutën e 22’.

United i kërkon Romës 15 milionë euro për Smallingin

Manchester United është duke kërkuar 15 milionë nga klubi italian Roma për mbrojtësin Chris Smalling.

Manchester United fiton me lehtësi ndaj Norwichit (VIDEO)

Manchester United ka shënuar fitore të lehtë ndaj Norwichit, me rezultat 3-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 10-të në Premierligë.

Pjesë e parë e ‘çmendur’ në ndeshjen Norwich- Manchester United, dy gola të shënuar e dy penallti të humbura (VIDEO)

Është mbyllur pjesa e parë ndërmjet Norwichit dhe Manchester Unitedin, me epërsinë e mysafirëve me rezultat 2-0, ndeshje e cila po luhet në kuadër të xhiros ...

Manchester United e mposht Partizanin në Beograd (VIDEO)

Manchester United ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Partizanit të Beogradit, me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Europa League.

Victor Lindelof nënshkruan kontratë të re me Manchester Unitedin

Qendërmbrojtësi suedez Victor Lindelof, edhe zyrtarisht ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Unitedin.

Rashoford e rikthen Manchester Unitedin te fitorja (VIDEO)

Manchester United, ka arritur të gjej rrugën e fitoreve, pas dy barazimeve dhe një humbje, duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së pestë ...