Postet nga: Manchester United

Manchester United fiton me lehtësi ndaj Aston Villës (VIDEO)

Manchester United ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Aston Villës, me rezultat 3-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 34-të në Premierlige.

Manchester United e mbyll pjesën e parë me epërsi të dyfishtë ndaj Aston Villës (VIDEO)

Manchester United e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi prej 2-0, ndaj Aston Villës, ndeshje e vlefshme për xhiron e 34-të në Premierligë.

Manchester United fiton me lehtësi ndaj Burnemouthit (VIDEO)

Manchester United ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Bournemouthit me rezultat 5-2, ndeshje e vlefshme për xhiron e 33-të në Premierligë.

Bruno Fernandes shkëlqen në fitoren e Manchester Unitedit ndaj Brightonit (VIDEO)

Manchester United ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Brightonit me rezultat 3-0, në kuadër të xhiros së 32-të në Premierligë.

Manchester United në gjysmëfinale të FA CUP (VIDEO)

Manchester United ka kaluar në gjysmëfinale të FA CUP, me vështirësi duke e mposhtur Norwichin me rezultat 2-1, pas vazhdimeve dy herë nga 15 minuta.

Pas 7 viteve një lojtar i Manchester Unitedit shënon hat-trick

Manchester United ka shënuar fitore me rezultat 3-0, ndaj Sheffield Unitedit, në kuadër të xhiros së 31-të në Premierligë.

Manchester United fiton me lehtësi ndaj Sheffieldi, shkëlqen Martiali (VIDEO)

Manchester United ka shënuar fitore me rezultat 3-0, ndaj Sheffield Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31-të në Premierligë.

Manchester United – Sheffield, startojnë Pogba dhe Bruno Fernandes (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Sheffield United, që luhet në kuadër të xhiros së 31-të në Premierligë.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!