Postet nga: mamushë

FOTO: Breshri shkakton dëme të mëdha në Mamushë

Kokrrat e mëdha të breshrit që kanë rënë të martën në mbrëmje kanë shkaktuar dëme të mëdha në Mamushë.

Kryetari i Mamushës nuk e largon nga puna mikun - zyrtar, i dënuar dy herë nga Gjykata

Kryetari i Mamushës nuk po e largon nga puna mikun e tij – vëllanë e gruas, i dënuar dy herë për falsifikim të dokumentit zyrtar.

Prizren, 4 të arrestuar për rrëmbim e falsifikim parash

Policia e Prizrenit ka dhënë detaje të reja për aksionin e zhvilluar gjatë ditës.

Aktakuzë për fotografimin dhe publikimin e votës në rrjete sociale

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë ndaj një personi të dyshuar, i cili ka fotografuar dhe publikuar votën e tij në rrjete sociale.

Zyrtari i gjendjes civile nën akuzë për falsifikim dokumenti

Mirat Shala, Koordinator i Gjendjes Civile në Mamushë, po akuzohet se ka falsifikuar një dokument zyrtar të aktvdekjes.

Gjendet granatë dore në Mamushë

Një person dje në Mamushë ka gjetur një granatë dore.

Romët në Mamushë kundër ndërtimit të xhamisë në varrezat e tyre - VIDEO

Disa muaj më parë banorë të Komunës së Mamushës kanë bërë kërkesë për dhënien e një parcele komunale për ndërtimin e një ...

Haradinaj viziton fermerët në Mamushë