Postet nga: Malishevë

Ministria e përkrah me 12 laptopë Qendrën Rinore në Malishevë 

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit e ka mbështetur Qendrën Rinore në Malishevë, me 12 kompjuterë - laptopë për kabinet të IT për këtë organizatë ...

Aksident me të lënduar në Malishevë

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur dje në fshatin Carallukë të Malishevës.

Arrestohet ‘mjeku popullor’ nga Malisheva, e shantazhoi viktimën duke i kërkuar 30 mijë euro

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka arrestuar M.Z., viti i lindjes 1962, nga Malisheva, i dyshuar për veprat penale: mashtrim, ushtrim i kundërligjshëm mjekë...

Malishevë, lëndohet një person në vendin e punës

Një person është lënduar dje në vendin e tij të punës.

Arrestohet i dyshuari për disa vjedhje në Malishevë

Policia ka arrestuar një person në Malishevë ditë më parë.

Lëndohet një punëtor në Malishevë

Policia ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme kanë marrë një informatë nga QKMF-ja e Malishevës, se një person është lënduar në vendin e punës së ...

Haradinaj: Dhjetëra aktivistë të Malishevës u bënë pjesë e AAK-së

Dhjetëra aktivistë në rajonin e Malishevës janë bërë sot pjesë e partisë Alenaca për Ardhmërinë e Kosovës.

VIDEO: Shiu krijon ‘liqe’ në rrugët e Malishevës

Një rrugë ka marrë formën e liqenit në Malishevë si pasojë e vërshimeve.