Postet nga: Malishevë

Pak vota për Fatmir Limajn në katundin e tij

Në vendlindjen e Fatmir Limajt, në fshatin Banjë të Malishevës, koalicioni Nisma-AKR-PD, ka marrë mbi 50 për qind të votave.

Rrahje në Malishevë, arrestohen tre të dyshuar

Tre persona të dyshuar janë arrestuar nga policia në Malishevë për rrahje mes vete.

Malishevë, arrestohen tre persona pasi u rrahën mes vete

Tre burra janë arrestuar pasi që janë rrahur në mes vete.

Një i arrestuar për dhunë familjare në Malishevë

Sipas një njoftimi të Policisë së Kosovës, është arrestuar një person në Malishevë, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Malishevë – Burri arrestohet pasi sulmoi gruan

Një person është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar  bashkëshorten e tij.

Ministria e përkrah me 12 laptopë Qendrën Rinore në Malishevë 

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit e ka mbështetur Qendrën Rinore në Malishevë, me 12 kompjuterë - laptopë për kabinet të IT për këtë organizatë ...

Aksident me të lënduar në Malishevë

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur dje në fshatin Carallukë të Malishevës.

Arrestohet ‘mjeku popullor’ nga Malisheva, e shantazhoi viktimën duke i kërkuar 30 mijë euro

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka arrestuar M.Z., viti i lindjes 1962, nga Malisheva, i dyshuar për veprat penale: mashtrim, ushtrim i kundërligjshëm mjekë...