Postet nga: Malishevë

Malishevë – Rrihen mes vete pasi aksidentohen me vetura

Dy burra janë arrestuar dje, pasi kishin sulmuar fizikisht njëri tjetrin.

Malishevë - 13 persona grumbullohen në një lokal, ndërhyn policia

Policia e Kosovës i ka ndaluar 13 burra të cilët ishin mbledhur në një lokal, duke mos respektuar kështu vendimin e qeverisë për karantinë, për shkak ...

Qytetarët e Malishevës po kanë problem të mjekohen në spitale për sëmundje të tjera

Komuna e Malishevës është komuna me më së shumti të infektuar nga COVID-19. Deri më tani në këtë komunë janë 69 të infektuar, një i vdekur dhe 15 të shë...

Malisheva nis muajin e dytë në karantinë

Komuna e Malishevës sot ka mbushur një muaj që kur është futur në karantinë.

Era ia heq kulmin shkollës në Carrallukë të Malishevës

Mot me erëra sot është duke mbizotëruar në të gjithë Kosovën.

Arrestohet duke shërbyer kafe në Malishevën e karantinuar

 

Pickimi nga rriqrat, në Malishevë nuk ka rritje të rasteve

Në komunën e Malishevës gjendja është e qetë dhe e menaxhueshme, sa i përket rasteve të pickimit nga rriqrat.

Një i arrestuar në Malishevë pasi hapi lokalin e tij

Një person është arrestuar në fshatin Vërmicë të Malishevës pasi njësia policore deri sa ishte duke patrulluar ka gjetur të hapur një lokal.