Postet nga: makina

Korsia e re në rrugën ‘Eqrem Çabej’ shndërrohet në parking

Në fillim të muajit tetor Komuna e Prishtinës nisi punimet për hapje të një korsie të re qarkullimi në rrugën "Eqrem Çabej" në kryeqytet, por korsia e ...

Aksident trafiku në autostradën ‘Ibrahim Rugova, lëndohet një person

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 17:40 në autostradën “Ibrahim Rrugova”.

Veturat e Koha.net dhe Televizionit 7 demolohen gjatë natës në Zveçan

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka njoftuar se vetura e ekipeve të KOHËS dhe T7 që kanë raportuar dje nga Zveçani, janë gjetur mëngjesin e ...

Vidhet një veturë në Fushë Kosovë

Të premten mbrëma një veturë është vjedhur në rrugën “Nënë Tereza” në Fushë Kosovë.

I theu retrovizorin e makinës, arrestohet nga policia

Polica e Kosovës ka njoftuar ka arrestuar një person të dyshuar për sulm, asgjësim apo dëmtim i pasurisë ndaj një personi tjetër, në Fushë Kosovë.

Mjegulla shkakton grumbullim të më shumë se 200 makinave në Zhengzhou të Kinës

Një person mbeti i vdekur pas një grumbullimi masiv ku u përfshin më shumë se 200 makina në qytetin qendror kinez Zhengzhou të mërkurën.

KFOR-i jep sqarime për praninë e automjeteve dhe ushtarëve të misionit në oborrin e një kopshti fëmijësh në Leposaviq

Gjatë ditës së sotme media të ndryshme raportuan se pjesëtarë të KFOR-it ishin futur në oborrin e një kopshti fëmijësh në Leposaviq.

Digjet një makinë në rrugën Prishtinë – Pejë - VIDEO

Një makinë me traga të Maqedonisë së Veriut është përfshirë nga flakët në rrugën Prishtinë - Pejë.