Postet nga: Lyon

Bayerni në finale të Champions League

Bayerni është kualifikuar në finalen e Champions League pasi në gjysmëfinale mposhti francezët e Lyon, me rezultat 3-0.

Champions League rikthehet të premten

Gara më prestigjoze e futbollit evropian Uefa Champions League rikthehet të premten me 7 gusht me dy superndeshje.

Juventusi skuadra favorite për ta transferuar Houssem Aouarin

Mesfushori francez Houssem Aouar, konsiderohet si njëri prej lojtarëve më premtues në futbollin europian.

Juventus mendon për transferimin e Houssem Aouarit

Juventus do t’i bëj disa ndryshime në mesfushë për sezonin e ardhshëm.

Manchester City, Juventus dhe PSG hyn në garë për mesfushorin e Lyonit

Mesfushori i Lyonit, Houssem Aouar është duke shkëlqyer në këtë sezon në Ligue 1 dhe në Ligën e Kampionëve.

Arsenal dëshiron transferimin e yllit të Lyonit

Arsenal nuk është duke kaluar mirë mirë sezonin vjeshtor në Premierligë, pasi është në formë të dobët, ku si pasoj e saj u shkarkua trajneri spanjoll Unai Emery.

Manchester United dhe City dëshirojnë shërbimet e mesfushorit francez Ndombele

Afati kalimtar i verës në futboll do të na sjellë shumë risi e befasi.

Lyon e deklason Toulusen (Foto)

Lyon e ka deklasuar Toulousen me rezultat 5-1, në kuadër të xhiros së 27-të në Ligue 1.