Postet nga: Lojërat e fatit

Arrestimi i policit për organizim të lojërave të fatit dhe dështimet e Ministrisë së Infrastrukturës - LIVE

Sonte në emisionin “Kallxo Pernime” mund të ndiqni pamjet nga arrestimi i një zyrtari policor në Gjilan, i cili dyshohet për organizim të lojërave të fatit dhe bixhozit.

Një muaj paraburgim për policin që dyshohet se u përfshi në mashtrim e organizim të lojërave të fatit

Gjykata Themelore në Gjilan i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve zyrtarit policor të dyshuarit B.R., pas kërkesës së Prokurorisë, pasi i njëjti ...

Polici i dyshuar për bixhoz ilegal del para gjykatës - FOTO

 

Arrestohet edhe një person që organizonte lojëra fati në Karaçevë

Xh. K., është arrestuar nga policia tri ditë më parë nën dyshimin se i njëjti ka qenë i përfshirë në organizimin e lojërave të fatit në ...

Aksion i Policisë, Prokurorisë Speciale, ATK-së dhe Doganës së Kosovës, sekuestrohen aparate të lojërave të fatit

Policia e Kosovës, Administrata Tatimore dhe Dogana e Kosovës që nga dita e djeshme kanë filluar një aksion për sekuestrimin e aparateve të lojërave të fatit.

I shumkërkuari i kazinove Mentor Maqani pas trajtimit në QKUK do të dërgohet në Burgun e Sigurisë së Lartë

Mentor Maqani i dorëzuar ditë më parë para organeve te sigurisë në lidhje me veprat penale organizim i lojërave të fatit dhe kontrabandës në rastin e Karaç...

Kush është Mentor Maqani, i kërkuari që u dorëzua në lidhje me rastin e Karaçevës

Mentor Maqani, i cili sot iu dorëzua forcave të rendit pas disa muaj kërkimesh si i dyshuar për organizim të lojërave të fatit e kontrabandë në ...

Arrestohen 8 persona në Istog, dyshohet se organizuan lojëra të fatit

Policia e Kosovës në Istog ka arrestuar 8 persona që dyshohet se kanë qenë të përfshirë në organizimin e lojërave të fatit.