Postet nga: Llapi - Ballkani

Bekim Isufi flet pas humbjes në ndaj Llapit

Trajneri i Ballkanit, Bekim Isufi ka folur pas humbjes me rezultat 4-1 nga Llapi në kuadër të xhiros së 14-të në Superligë.

Batatina: Ballkani është petull shumë e hollë për Llapin

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka folur pas fitores me rezultat 4-1 ndaj Ballkanit.

Llapi mposht Ballkanin dhe ngjitet në vendin e katërt

Llapi ka shënuar fitore me rezultat 4-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 14-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Batatina: Ky vit është i yni, Drita, Prishtina dhe Ballkani s’kanë asgjë më shumë se ne

Llapi ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Ballkanit me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së 22-të në Superligë.

Trajneri i Ballkanit: Llapi e meritoi fitoren, ne nuk bëmë asgjë në fazën e sulmit

Ballkani është mposhtur me rezultat 1-0, nga Llapi në kuadër të xhiros së 22-të në Superligën e Kosovës.

Llapi triumfon ndaj Ballkanit në ‘Zahir Pajaziti’

Llapi ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Ballkanit me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 22-të në Superligen e Kosovës në futboll.

Trajneri i Ballkanit flet pas eliminimit nga Kupa e Kosovës

Ballkani u eliminua nga Kupa e Kosovës, pas penalltive me rezultat 4-3, nga skuadra e Llapit.

Llapi mposht Ballkanin në penallti dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Llapi është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Kosovës, duke e mposhtur Ballkanin me rezultat 4-3, pas ekzekutimit të penalltive.