Postet nga: Lirije Podrimaj

Video: Pamje nga rrahja masive në Gjakovë

KALLXO.com para pak minutave raportoi për një rrahje masive e cila ka ndodhur sot në Gjakovë.

Rrahje masive në Gjakovë, shoqërohen në polici gjashtë persona

Një rrahje masive ka ndodhur para rreth një ore në Gjakovë.

Vdes personi i katërt që u aksidentua në Rahovec

Pasditen e 26 korrikut, tre persona mbetën të vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ndodhur në fshatin Bërnjak të Rahovecit.

Dy të vdekur dhe katër të lënduar në aksident trafiku në Rahovec

Dy persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur në fshatin Bernjak të Rahovecit.

Policia njofton se personi që u raportua se ‘po rrëmben fëmijë’, është qytetare e riatdhesuar në vitin 2011

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Lirije Podrimaj, për KALLXO.com, ka thënë se personi që u raportua në...

Detaje të reja rreth grabitjes në Gjakovë

KALLXO.com më herët raportoi se një  grabitje ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme në një pompë derivatesh në Gjakovë.

Policia jep detaje për personi i cili u gjet i vdekur në veturë

Një person është gjetur i vdekur në veturë në fshatin Xërxë të Rahovecit gjatë mesnatës.

Shpërthimi në Ratkoc: 4 të lënduar mbeten në trajtim mjekësor në spital

Katër persona të cilët u lënduan si pasojë e shpërthimit të sontëm në një lokal në fshatin Ratkoc të Gjakovës, janë duke qëndruar ...