Postet nga: lëndimi

Auditori: Vonesat në pagesa për kompensimin e palëve shkaktuan dëme buxhetit të Komunës së Pejës

Mjetet për dëmshpërblimin e nxënëses së mitur, e cila ishte lënduar nga shpërthimi i kaldasë së ngrohjes brenda shkollës nuk u paguan ...

​​Vazhdojnë problemet te Reali, lëndohet Modriq

Problemet te Reali nuk kanë të ndalur, pasi lojtarët si Asensio, Isco, Mendy, Courtois, Hazard, Brahim dhe Joviq janë të lënduar.

Punëtori i mobilierisë lëndohet me sharrë

Një punëtor ka kërkuar trajtim mjekësor pas një lëndimi në vendin e punës.

Zyrtare: Mësohet sa kohë do të jetë jashtë fushës Arbër Zeneli

Lojtari i kombëtares së Kosovës dhe ekipit francez "Stade de Reims", Arbër Zeneli, do të jetë jashtë fushës së gjelbër për 7 deri në 9 muaj ...

Lajmi për lëndimin e Bellerin e godet Arsenalin

Mbrojtësi i djathtë i Arsenalit, Hector Bellerin do të jetë jashtë fushës së futbollit deri në 9 muaj pas lëndimit të rëndë që mori të shtunën ...

Caldara ka një lajm të keq për Milanin, tregon se kur do të rikthehet pas lëndimit

Milani në afatin kalimtar të verës e kishte bërë njërin prej ndërrimeve të lojtarëve më të bujshëm në merkato, kishte marrur Mattia Caldaran nga ...

Zyrtare: Valon Berisha lëndohet përsëri gjatë stërvitjeve

Dita e diel për mesfushorin e Lazios, Valon Berisha, ishte me fat, pasi bëri një paraqitje të mirë kundër Parmas duke fituar edhe një penallti.

Leart Paqarada mungon ndaj Maltës

Mbrëmë Kosova e ka zhvilluar stërvitjen e fundit prej  19:30 deri në orën 21:00.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!