Postet nga: lendime

Policia e Kosovës: Pesë policë pësuan lëndime të lehta trupore në Zveçan

Policia e Kosovës ka konfirmuar se pesë policë kanë pësuar lëndime të lehta trupore në Zveçan pasi u sulmuan nga protestuesit në Zveçan.

Britani, 33 të lënduar pasi anija u përmbys në kantierin e Edinburgut

Tridhjetë e tre persona janë lënduar pas përmbysjes së një anije në një kantier detar të Edinburgut.

Aksidentohen tri automjete në fshatin Gërlicë të Ferizajt, lëndohen dy persona

Një aksident komunikacioni në mes të një kamioni, kamionete dhe një furgoni ka ndodhur në magjistralen  Ferizaj – Kaçanik në fshatin Gërlicë.

Aksident mes tri automjeteve në rrugën Prishtinë - Pejë, lëndohet një person (VIDEO)

Një person ka pësuar lëndime në një aksident trafiku mes tri automjeteve në rrugën Prishtinë - Pejë.

Ferizaj, një person pëson lëndime nga substancat kimike

Një person në fshatin Komogllavë të Ferizajt ka pësuar lëndime në pjesën e fytyrës pasi ka rënë në kontakt më disa substanca kimike.

Erërat e forta në Gjilan, lëndohen tre persona nga rënia e vinçit

Si pasojë e erërave të forta, një vinç ka rënë mbi një automjet në Gjilan. Tre persona kanë pësuar lëndime, gjendja e të cilëve është ...

Aksident në Vragoli të Fushë Kosovës, lëndohen pesë persona - VIDEO

Një aksident trafiku ka ndodhur pasdite në rrugën nacionale Prishtinë –Pejë.

Aksident në rrugën Prishtinë - Gjilan, shtatë të lënduar 

7 persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në magjistralen Prishtinë - Gjilan, në afërsi të pendës së liqenit të Badocit.