Postet nga: leicester city

Festival golash në humbjen e thellë të Cityt në shtëpi (VIDEO)

Leicesteri e ka mposhtur Manchester Cityn në shtëpi të vet me rezultat të thellë 2-5, ndeshje e vlefshme për xhiron e tretë në Premierligë.

Manchester City – Leicester, mbyllet pjesa e parë me dy gola të shënuar (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Manchester City- Leiceter City, me rezultat 1-1, ndeshje e cila po luhet në kuadër të xhiros së tretë në Premierligë.

Leicester City dëshiron transferimin e Muriqit

Vedat Muriqi largimin nga skuadra e Fenerbahçes e ka të sigurt pas përfundimit të këtij sezoni në Superligën e Turqisë.

Leicesteri mposht Sheffieldin (VIDEO)

Leicester City ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Sheffield Unitedit me rezultat 2-0.

Arsenal – Leicester përfundon pa fitues (VIDEO)

Arsenali dhe Leicesteri i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 34-të në Premierligë.

Arsenal dhe Real Madrid dëshirojnë transferimin e Ndidit

Mesfushori nigerian Wilfried Nidi, mund të largohet nga Leicester City në merkaton e verës.

Leicester hyn në garë për Coutinhon

Leicester City dëshiron që të përforcohet në merkaton e verës me lojtarë cilësorë.

Leicester e nisë vitin 2020 me fitore (VIDEO)

Leicester City ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Newcastles, me rezultat 3-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 21-të në Premierligë.