Postet nga: Lazio

Lazio humb nga Celtici pas gabimit të Valon Berishës (VIDEO)

Lazio është mposhtur nga Celtici në “Stadio Olimpico”  me rezultat 2-1, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Lazio e mposht Fiorentinen në ‘Artemio Franchi’ (VIDEO)

Lazio e ka mposhtur Fiorentinën në stadiumin “Artemio Franchi” në firenzë me rezultat 2-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 9 në Serie A.

Imobile ‘shpik’ festimin qesharak të vitit (VIDEO)

Lazio arriti që të nxjerrë një barazim në minutën e fundit ndaj Atalantas me rezultat 3-3, ndeshje e cila ishte e vlefshme për xhiron e tetë në Serie ...

Presidenti i Lazios thotë se Savic e ka derën të hapur që të largohet nga skuadra

Mesfushori serb i Lazios Milinkovic- Savic, që dy sezone është duke u kërkuar me ngulm nga disa prej skuadrave më të mëdha në Europë.

Lazio dëshiron transferimin e Danny Welbeck

Lazio dëshiron që në vitin e ardhshëm të jetë konkurrente në Europa League dhe Serie A, e për të arritur këtë skuadrës nga kryeqyteti i ...

Milan dëshiron Simone Inzaghin si zëvendësues të Gattusos

Simone Inzaghi gjithnjë e më shumë po lakohet si trajner i mundshëm i skuadrës së Juventusit dhe Milanit.

Lazio e Valon Berishës fiton ndaj Frosinones (Foto)

Lazio ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme ndaj Frosinones me rezultat 1-0.

Juventus përmbys gjithçka ndaj Lazios (Foto)

Juventus ka shënuar një fitore mjaft të vështirë përballë Lazios, në kuadër të xhiros së 21-të, me rezultat të ngushte 2-1.