Postet nga: Lautaro Martinez

Barcelona ofron 70 milionë euro plus një lojtar për Lautaro Maritinezin

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është duke kaluar në formë të mirë në këtë sezon pasi deri më tani i ka shënuar 13 gola dhe ka tri asiste në ...

Marrota: Lautaro është pasuri për ne

Inter është duke kaluar një sezon fantastik nën drejtimin e Antonio Contes në Serie A.

Martinez: Nuk i kemi humbur shpresat e kualifikimit, mund t’ia dalim

Inter u mposht me rezultat 3-2, nga Dortmundi, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Lautaro Martinez e kalon Interin në epërsi (VIDEO)

Inter ka kaluar në epërsi ndaj Dortmundit në minutën e 5’ me sulmuesin argjentinas Lautaro Martinez.

Martinez i gatshëm që të transferohet në Barcelonë

Lautaro Martinez është duke kaluar një sezon fantastik me Interin, duke qenë i padiskutueshëm në formacionin e skuadrës së Antonio Contes.

 Inter fiton ndaj Brescias dhe rrëmben kreun e tabelës (VIDEO)

Inter ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Brescias, me rezultat 2-1, e vlefshme për xhiron e 10-të në Serie  A.

Barcelona e gatshme t'i shpenzoj 100 milionë euro për Martinezin

Një rritje e vazhdueshme, konfirmim i vazhdueshëm se Interi ka bërë një goditje në merkato. Lautaro Martinez, në fakt, mund të konsiderohet një “xhevahir” i vërtetë.

Lautaro Martinez e kalon Interin në epërsi (VIDEO)

Inter ka kaluar në epërsi në minutën e 3’ me sulmuesin argjentinas Luataro Martinez.