Postet nga: Lautaro Martinez

Higuain: Do të jetë e vështirë për Lautaron që ta refuzojë Barcelonën

Lautaro Martinez po kërkohet me ngulm nga Barcelona, që t’i bashkohet për sezonin e ri spanjollëve.

Interi i kërkon 180 milionë euro për Lautaron dhe Icardin

Dyshja argjentinase Lautaro Martinez dhe Mauro Icardi, priten të largohen nga Interi në këtë sezon.

Interi i kërkon Barcelonës 90 milionë euro Vidalin dhe huazimin e Griezmannit për Lautaro Martinezin

Barcelona e dëshiron me çdo kusht transferimin e sulmuesit argjentinas Lautaro Martinez nga Interi.

Kriza nga coronavirusi mund ta vështirësoj transferimin e Lautaros në Barcelonë

Barcelona e dëshiron me çdo kusht transferimin e sulmuesit argjentinas Lautaro Martinez në merkaton e verës.

Zanetti ia bën me dije Barcelonës se Lautaro Martinezi do të qëndroj në Itali

Barcelona është në ndjekje të sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, i cili është duke shkëlqyer në këtë sezon.

Barcelona i ndalë kontaktet me Interin për Martinezin shkaku i coronavirusit

Barcelona e dëshiron me çdo kusht transferimin e Lautaro Martinezit në merkaton e verës.

Interi ia kërkon Barcës Griezmannin për Lautaro Martinezin

Barcelona e dëshiron me çdo kusht transferimin e sulmuesit të argjentinës Lautaro Martinezin.

Chelsea hyn në garë për Lautaro Martinezin

Chelsea është skuadra e fundit që ka hyrë në garë për shërbimet e sulmuesit argjentinas, Lautaro Martinez.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!