Postet nga: laura fazliu

Laura Fazliu, nënkampione e Evropës në xhudo

Laura Fazliu është bërë për herë të parë në karrierë, nënkampione e Evropës.

Laura Fazliu fiton medaljen e bronztë në Zagreb

Xhudistja kosovare, Laura Fazliu ka fituar medaljen e bronztë në Grand Prixin që po mbahet në Zagreb të Kroacisë.

Laura Fazliu fiton medaljen e bronztë në “European Open” të Kroacisë

Xhudistja kosovare, Laura Fazliu ka fituar medaljen e bronztë në garën e “European Open”, që po mbahet në Zagreb të Kroacisë.

Laura Fazliu e pesta në Kampionatin Europian

Xhudistja kosovare Laura Fazliu, ka mbetur pa medalje në Kampionatin Europian që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë.

Laura Fazliu mposhtet në çerekfinale

Laura Fazliu është mposhtur në çerekfinale të Kampionatit Europian të Xhudos që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë.

Laura Fazliu shënon fitore të madhe, mposht medalisten botërore

Laura Fazliu ka shënuar fitoren e dytë radhazi në Kampionatin Europian të xhudos që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë.

Xhudo: Akil Gjakova dhe Laura Fazliu synojnë medalje në Tel Aviv të Izraelit

Majlinda Kelmendi sot e fitoi medaljen e bronztë në Grand Slamin e xhudos që po mbahet në tel Aviv të Izraelit.

Xhudo: Laura Fazliu fiton medaljen e argjendtë në Kroaci

Xhudistja kosovare, Laura Fazliu e ka fituar medaljen e argjendtë në Kampionatin Europian për juniorë që po mbahet në Kroaci.