Postet nga: labinot tahiri

Labinot Tahiri sfidon vendimet e qeverisë Hoti - VIDEO

Ish- deputeti dhe këngëtari nga Ferizaj, Labinot Tahiri, ka sfiduar masat e reja të vendosura nga ana e Qeverisë së Kosovës e drejtuar nga Avdullah Hoti.

Labinot Tahiri pas lejimit të dasmave, falënderon kolegët për protestën

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, përmes një shkrimi në ‘Facebook’, ka thënë se nga data 1 korrik do të lejohet mbajtja e dasmave, edhe pse ...

Këngëtari Labinot Tahiri thërret protestë për lejimin e ahengjeve

Ish-deputeti dhe këngëtari , Labinot Tahiri -Labi sot u ka bërë thirrje pronarëve të restauranteve dhe estradës që të protestojnë të hënën nga ora 11:00, ...

Labinot Tahiri i revoltuar se nuk mund të mbahen ahengjet, paralajmëron protesta

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe këngëtari, Labinot Tahiri, ka bërë thirrje për protesta.

KEDS paralajmëron rregullimin e shtyllës për të cilën 'kërcënoi' Labi

Sot gjatë ditës, përmes një videoje në Facebook, ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, tha se po pret intervenimin e KEDS-it për rregullimin e një ...

Labinot Tahiri kërkon nga KEDS ta ndërrojë shtyllën elektrike ose do ta ndërrojë ai vetë

Ish- deputeti, Labinot Tahiri, përmes një video në Facebook tregon për gjendjen e një shtyllë elektrike në rrugën “Elbasani” në Ferizaj.

Pas dështimit Labinot Tahiri largohet nga politika

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, pasi nuk ka marrë votat e mjaftueshme për t’u bërë deputet në zgjedhjet e 6 tetorit, ka njoftuar se po ...

Dështon Labinot Tahiri, mbetet jashtë Kuvendit

Këngëtari dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri, nuk ka arritur të sigurojë një ulëse në legjislaturën e ardhshme të Kuvendit të Kosovës.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!