Postet nga: Kylian Mbappe

Mbappe: Më mungon shumë Buffoni

Duket se largimi i Gianluigi Buffon nga PSG, ka lënë gjurmë te Kylian Mbappe. Në një intervistë për “L’Equipe”, sulmuesi francez është shprehur se largimi i Buffon ...

Reali kishte arritur marrëveshje me Mbappen për transferimin e tij, por coronavirusi prishi gjithçka

Kylian Mbappe është njëri prej futbollistëve më të mirë në tregun e futbollit.

Dalin rezultatet e testit të Mbappes për coronavirus

Shkaku i coronavirusit, janë marrë vendime që ndeshjet të luhen pa praninë e tifozëve, e në Serie A, deri me 3 prill nuk do të zhvillohet kampionati.

Mbappe testohet për coronavirus

Coronavirusi e ka kapluar të gjithë europën.

Mbappe tregon për përvojën e tij me Real Madridin e Zidanin

Kylian Mbappe, ka rrëfyer se si ishte takuar me Zinedine Zidanen personalisht në moshën 14 vjeçare.

PSG fiton me lehtësi ndaj Club Brugge, shkëlqejnë Mbappe dhe Icardi (VIDEO)

Paris Saint – Germain ka fituar me lehtësi ndaj Club Brugge, me rezultat 5-0, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Mbappe prioriteti kryesor i Real Madridit

Fituesi i Kupës së Botës me Francën, Kylian Mbappe, është bërë prioriteti kryesor i Real Madridit.

Real Madrid 'e then bankën' për Mbappen

Trajneri francez i Real Madridit, Zinedine Zidane, dëshiron ta sjellë bashkëvendasin e tij Kylian Mbappe në Bernabeu për sezonin e ardhshëm.