Postet nga: kundervajtje

Policia shqiptoi mbi 1 mijë gjoba trafiku për 1 javë në Ferizaj

Policia Rajonale e Ferizajt ka shqiptuar 1,063 gjoba kundërvajtëse dhe ka hequr 17 patentë shoferë për drejtuesit që kanë shkaktuar kundërvajtje më të rënda në komunikacion gjatë ...

Ferizaj, po voziste ndonëse e kishte të ndaluar, i hiqet patentë shoferi edhe për 6 muaj të tjerë

Policia në Ferizaj e ka ndalur duke vozitur një person, të cilit i ishte ndaluar drejtimi i automjeteve për 6 muaj.

Plani operativ policor që po sjell gjoba për këmbësorët që shkelin rregullat në Prizren

Policia në Prizren nga 26.02.2024 ka shqiptuar gjoba ndaj këmbësorëve për kundërvajtje në komunikacion.

Publikoi video duke drejtuar veturën vrullshëm, policia gjobit 21-vjeçarin

21-vjeçari me inicialet A. B. nga Kaçaniku është gjbotur nga Policia me 150 euro gjobë dhe një pikë negative për ngasje të vrullshme.

Dyshohet se kanosi policin pasi që i shqiptoi gjobë - lirohet në procedurë të rregullt

Një burrë dyshohet se ka kanosur një zyrtar policor në Prishtinë gjatë ditës së enjte.

Policia i ndalon vozitjen shoferit pasi tejkaloi shpejtësinë në aksin rrugor Gjilan- Ferizaj

Gjatë ditës së sotme, një shofer i një automjeti është gjobitur me gjobë prej 300 eurove dhe ndalimin e vozitjes për 3 muaj pasi policia hasi të njëjtin duke ...

Tejkaluan në vijë të plotë, Policia ua merr dy shoferëve patentë shoferët për 3 muaj

Pasi që tejkaluan në vijë të plotë me veturat e tyre, dy shoferë u dënuan me heqje të patentë shoferit për tre muaj, me nga 150 euro gjobë dhe ...

Prizren, shqiptohen mbi 360 gjoba për kundërvajtje gjatë 24 orëve

Polica e Kosovës ka shqiptuar mbi 360 gjoba për shkelësit e rregullave në trafik në Prizren.