Postet nga: kukës

Mbyllen hetimet për ish-kreun e bashkisë së Kukësit, Safet Gjici

Në Shqipëri, Prokuroria e Posaçme njoftoi të shtunën se ka mbyllur hetimet ndaj ish kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici, duke e dërguar çështjen për ...

Kukës, regjistroi si vajzën e tij 21 vite më parë, një fëmijë që nuk ekzistonte

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kukës ku është arrestuar një 57-vjeçar, për veprat penale “Mashtrimi” dhe “Falsifikimi i vulave dhe i formularëve”.

Arrestohet për korrupsion ish-kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, arrest shtëpie për vajzën në video

Ish-kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici është arrestuar pasditen e kësaj të shtune.

Kryetari i Kukësit jep dorëheqje pas videos seksuale në zyrë

Kryetari i sapo zgjedhur i Bashkisë së Kukësit në Shqipëri, Safet Gjici dha dorëheqjen pas publikimit të një video që e tregon atë në një raport seksual ...

Arrestohen 6 të dyshuar për trafikim me emigrantë, gjatë ikjes qëlluan drejt policisë në kufirin Shqipëri-Kosovë

Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar se në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, kanë arritur që në kufirin Shqipëri-Kosovë t’i arrestojnë gjashtë të dyshuar ...

Dy shtetas të Kosovës dyshohen se tentuan ta fusnin ilegalisht në Shqipëri një të mitur të fshehur në bagazh

Dy shtetas të Kosovës, që të dy 23-vjeçarë janë arrestuar sot nga Policia e Shtetit e Shqipërisë në pikën e kalimit kufitar në Morinë, pasi dyshohen ...

Gjykimi ndaj Pjetër Shalës: Dëshmitari rrëfen se babai i tij vuajti pasojat e mbajtjes në fabrikën e metalit në Kukës

Në Dhomat e Specializuara të Hagës po vazhdon të jep deklaratë dëshmitari i mbrojtur TW4-08. TW4-08 është dëgjuar në seancë të mbyllur përveç një ...

Gjykimi ndaj Pjetër Shalës - Dëshmitari i mbrojtur përshkruan dhunën ndaj civilëve në fabrikën e metaleve në Kukës

Dëshmitari i Zyrës së Prokurorit të Specializuar, TW4-08 ka përshkruar se babai i tij është keqtrajtuar në fabrikën e metaleve në Kukës nga Pjetë...