Postet nga: kukës

Kurti bëri homazhe te varri i Hasan Prishtinës

Pas mbledhjes së parë të përbashkët të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, kryeministri Albin Kurti nga Tirana vazhdoi për ...

Së shpejti linjë e autobusit Kukës-Prizren

Kukës, plagoset me armë 6-vjeçari, i dyshuar është fqinji i tij

Një 6-vjecar është qëlluar me armë zjarri në fshatin Kodër Lumë të Kukësit, shkruan Top Channel.

Tentoi të fuste në Kosovë emigrantë të paligjshëm, arrestohet tiranasi

Një 44-vjeçar, banues në Tiranë, është arrestuar nga Policia e Shtetit nën dyshimin se ka tentuar që të fuste në Kosovë pesë emigrantë të paligjshëm.

Terrorizmi, arrestohet një 56 vjeçar nga Kukësi

Një 56 vjeçar nga Kukësi, Ibrahim El Salih (Lekica) u arrestua nga specialistët e Drejtorisë së Antiterrorit, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Kukës si ...

Plagosje me armë zjarri në Kukës, policia vë në pranga autorin

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në fashtin Shtiqen të Kukësit, ku 56-vjeçari me inicialet E.M. pas një konflikti të çastit për ...

VIDEO: Vetura bie në Liqenin e Fierzës, vdes 60-vjeçari, shpëton djali i tij

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë të diel në Kukës.

Borë në zonat malore të Kukësit - VIDEO

Edhe pse në muajin e dytë të stinës, pranvera duket ende larg në Kukës të Shqipërisë, ku vazhdojnë reshjet e borës në zonat malore dhe temperaturat ...