Postet nga: kujtesa

1 Maji, datë që shumë klientë të KUJTESËS mezi e pritën

1 Maji shënoi rritjen më të madhe të Kujtesës si platformë e telekomunikimit pasi në listën e kanaleve janë shtuar edhe ato të Digitalb-it.

Ushqimet që do të rigjenerojnë kockat dhe përmirësojnë kujtesën tuaj

Konsumimi i ushqimeve të duhura mund të ketë një ndikim të jashtëzakonshëm në trupin dhe shëndetin tuaj të përgjithshëm.

EKSKLUZIVE: Kanalet e DigitAlb dhe SuperSport në Platformën Kujtesa!

Platformës më atraktive dhe më ekskluzive në vend Kujtesa, nga data 1 Maj 2022 i shtohen kanalet e Digitalb dhe SuperSport Kujtesa sjell shumë risi, në pakot e reja (Pako Plus, ...

Studimi: COVID-19 mund të shkaktojë tkurrje të trurit, humbje të kujtesës

COVID-19 mund të shkaktojë tkurrjen e trurit, ta zvogëlojë lëndën gri në rajonet që i kontrollojnë emocionet dhe kujtesën dhe t’i dëmtojë zonat që ...

Vazhdon oferta 50% zbritje në Kujtesa

 

Zbritje e madhe në Kujtesa

Artikull i sponsorizuar nga Kujtesa

Kanali T7 Ekskluzivisht në Kujtesa!

 

OFERTA DERI MË 24 DHJETOR, Kurse deri në 120€ me Kujtesa, prite natën e vitit të ri me kanalet vendore dhe emisionet festive!

PRITE VITIN E RI me emisionet Festive në kanalet vendore më të shikuara si: T7, Klan Kosova, Tv Dukagjini, Kanal 10, Alsat M, KlanTV e shumë të tjera, në platformën ...