Postet nga: Kruje

Shqipëri, toka të përmbytura në disa fshatra të Krujës, bie niveli i lumit

Disa toka janë përmbytur në fshatrat e Krujës, ndërsa niveli i lumit ka rënë.

Detaje si u shfrytëzua seksualisht 17 vjeçarja nga kultivuesit e drogës

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka finalizuar një operacioni të koduar "Nikla", për të cilin u zhvillua hetim për tetë muaj radhazi.

Identifikohet autori i dyshuar i vrasjes së dy vëllezërve në Krujë

Policia shqiptare ka arritur që në kohë rekorde ta identifikojë të dyshuarin për vrasjen e dy vëllezërve në Gramëz të Krujës.

Goditi vëllanë me thikë, arrestohet 16-vjeçari

Policia e Krujës ka arrestuar në flagrancë shtetasin e mitur O.O.,16 vjeç, banues në Luz, Fushë-Krujë.

Aksioni i Policisë - Shkatërrohet grupi i kultivuesve të narkotikëve, arrestohen 9 të dyshuar - Pamje

Policia shqitare ka njoftuar se ka finalizuar operacionin policor “Ndëshkimi”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve narkotike.

Aksion i gjerë i Policisë kundër lojërave të fatit, arrestohen tre persona

Policia shqiptare ka njoftuar se gjatë një aksioni kundër lojërave të fatit ka arritur të identifikojë dhe ndalojë tre shtetas shqiptarë ën Krujë, njëri prej tyre pronar ...

Policia asgjëson mbi 2 mijë bimë kanabis në Krujë

Në Krujë janë asgjësuar 2 mijë e 80 bimë kanabis sativa.